Teknoloji

PUBG MOBILE Air Drop Karnavalı DJ Alan Walker ile Başlıyor

PUBG MOBILE bu yazı unutulmaz kılmak için müzik, ödüller ve güncellemelerle birlikte festival sezonundan ilham alan bir oyun içi etkinlik başlatıyor. 

Dünyanın en popüler mobil oyunlarından biri olan PUBG MOBILE, Air Drop Karnavalı etkinliğini bugün başlatıyor! Bugünden itibaren 20 Ağustos’a kadar oyun içinde çeşitli özel ödüller kazanabileceğiniz festival dünyaca ünlü DJ Alan Walker’ın özel olarak üretilmiş yeni parçasıyla oyunculara unutulmaz bir yaz vaat ediyor.

Oyuncular Erangel, Livik, Nusa ve Sanhok’ta bulunan Serin Ada’yı ziyaret ederek, adanın etrafına dağılmış yeni iki kişilik Ördek Tekneler ile bir araya gelebilir ve ekip olarak dolaşmanın yeni bir yolunu keşfetmek için onları birbirine bağlayabilir! Bu etkinlikte ganimet isteyen oyuncular için Hava Yardımı Karnaval Sandığı’na ulaşmak büyük avantajları da beraberinde getiriyor.
 

Tüm oyunculara ücretsiz sandıklar!

Karnavalın başlangıcında tüm oyun severler kendilerine ait olan sandığı alabilir ve etkinlik boyunca oynayarak Seviye 1’den Seviye 5’e yükseltme şansına sahip olabilirler. Daha yüksek seviyeli bir sandık daha da fazla ödül anlamına geliyor. Her Seviye 5 sandık, kalıcı bir ifade ve oyuncunun seçtiği kalıcı bir efsanevi setin yanı sıra bir sürü başka harika ödül içerecek. Takım kurmak, oyuncuların sandıklarını daha hızlı yükseltmelerine ve takım derecesi korumalarını sağlayacak, böylece arkadaşlarınızla oynamak size büyük avantajları da beraberinde getirecek.

Uluslararası bir üne sahip olan EDM yapımcısı DJ Alan Walker, oyunun Air Drop Karnaval Elçisi olarak parti müziklerini PUBG MOBILE’a getiriyor! Alan Walker tarafından ilk olarak 2023 PUBG MOBILE WORLD INVITATIONAL’da duyurulan ve PUBG MOBILE topluluğu için özel olarak yazılıp bestelenen ‘Lands Of The Heroes’ şarkısı, oyuncular Serin Ada’yı keşfederken çalacak. 

Air Drop Karnavalı sırasında oyuncular 10 Ağustos’tan önce bir görevi tamamlayan oyun severler parçayı oyun içerisinde tekrar dinlemek üzere kazanma şansına sahip olacaklar. Alan Walker temalı set dendisi gibi giyinmek isteyenler için karnavalda büyük bir geri dönüş yapıyor ve oyunculara dört yıl sonra ilk kez sahip olma şansı veriyor! 

Tüm şenlikler 18 Ağustos Sandık Günü’nde zirveye ulaşıyor! Oyuncular etkinlik boyunca seviye atladıkları kasalarını açmak ve kalıcı ödülleri almak için uğrayabilecekler. Yaz havası, özel ödüller ve harika yeni müzikler ile Air Drop Karnavalı, PUBG MOBILE’da takım olmak ve büyük skorlar elde etmek için oyuncuları bekliyor!

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu